Maki Mon Ami to marka stworzona przez Magdalenę Janowską i Dawida Wolińskiego. W naszej ofercie znajdą się produkty niezbędne dla każdego        dziecka od pierwszych dni życia aż po pierwsze lata szkolne. W ofercie znajdują się bambusowe oraz bawełniane kocyki, otulacze, satynowa pościel,    praktyczne ręczniki, ozdobne poduszki, plakaty i naklejki ścienne - wszystkie z motywem bohaterów Maki Mon Ami. Całość została zaprojektowana       i wykonane w Polsce. Do produkcji użyto najwyższej jakości certyfikowanych tkanin, a do nadruków bezpiecznych dla dziecka barwników. 
Motywem przewodnim kolekcji są urocze zwierzątka : sowa Pola, miś Dawid, lemur Leon oraz lama Mila. Bohaterowie Maki Mon Ami z radością zaproszą każde dziecko, aby razem z nim codziennie odkrywać świat i przeżywać niezwykłe przygody. Zaczarujmy pokój dziecka i stwórzmy miejsce z baśniowego, dziecięcego snu. 

Koncepcję marki stworzył Dawid Woliński – dyrektor kreatywny Maki Mon Ami. Lubię dzieci. Mają niesamowitą radość życia.. Inspirują mnie, a czasem im zazdroszczę. Staram się pielęgnować w sobie to wewnętrzne, pogodne dziecko, które każdy w nas powinien spróbować odnaleźć. Stworzyłem przedmioty, które będą dzieciom bliskie przez pierwszych kilka lat ich życia i będą pasować do tej radości i niefrasobliwości. A może zostaną z nimi na dłużej i będą miłym wspomnieniem w dorosłym życiu? Bohaterowie, których wymyśliłem, przypominają dzieci moich znajomych i ... mnie samego. 

O produkty i ich aspekt praktyczny zadbała Magda Janowska. Jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków i wiem jakie są potrzeby najmłodszych. Zawsze marzyłam o stworzeniu własnej marki i to marzenie właśnie się ziściło. Bardzo się cieszę, że razem z Dawidem i niezwykle zdolnymi grafikami, udało nam się stworzyć maki Mon Ami. Wszystkie elementy dopracowywaliśmy w najdrobniejszych szczegółach, żeby spełnić oczekiwania swoje, dzieci i rodziców którzy będą używać naszych produktów.